⚽ Johor Darul Ta'zim 2 – 0 Selangor FC | Liga Super Malaysia – Separuh Masa 🏆 Shahrul R*** memenangi RM 4,800 pertaruhan bola sepak EPL ⚽ Arsenal 1 – 1 Man City | EPL Separuh Masa 🏆 Faizal N*** memenangi RM 7,200 di Kawasaki88 Bola Sepak ⚽ Real Madrid vs Barcelona | El Clásico – Odds 1.85 untuk Real Madrid 🏆 Pertaruhan langsung bola sepak 24/7 hanya di Kawasaki88 ⚽ Hazwan A*** memenangi RM 12,500 Accumulator 5 pasukan 🏆 Liga Champions Eropah – Suku Akhir | Odds terbaik di Kawasaki88 ⚽ Johor Darul Ta'zim 2 – 0 Selangor FC | Liga Super Malaysia – Separuh Masa 🏆 Shahrul R*** memenangi RM 4,800 pertaruhan bola sepak EPL ⚽ Arsenal 1 – 1 Man City | EPL Separuh Masa 🏆 Faizal N*** memenangi RM 7,200 di Kawasaki88 Bola Sepak ⚽ Real Madrid vs Barcelona | El Clásico – Odds 1.85 untuk Real Madrid 🏆 Pertaruhan langsung bola sepak 24/7 hanya di Kawasaki88 ⚽ Hazwan A*** memenangi RM 12,500 Accumulator 5 pasukan 🏆 Liga Champions Eropah – Suku Akhir | Odds terbaik di Kawasaki88
Liga Super Malaysia · EPL · La Liga · UCL

Kawasaki88 Bola Sepak – Taruhan Perlawanan Tempatan & Antarabangsa dengan Odds Terbaik Malaysia

Dari Liga Super Malaysia hingga EPL, La Liga dan Liga Champions — Kawasaki88 menawarkan platform pertaruhan bola sepak yang lengkap, pantas dan mesra pengguna Malaysia. Odds kompetitif, keputusan masa nyata, dan bayaran segera melalui dompet digital tempatan anda.

0
Perlawanan Setiap Hari
0
Liga Ditawarkan
RM 5
Pertaruhan Minimum
kawasaki88

Bonus Bola Sepak Selamat Datang – Sehingga RM 600

Deposit pertama anda dipadankan 150%. Minimum RM 30. Terus gunakan untuk taruhan bola sepak hari ini!

Tuntut Bonus
Perlawanan Bola Sepak Langsung Kawasaki88
Taruh semasa perlawanan berlangsung — odds dikemas kini setiap saat secara masa nyata
LIVELIGA SUPER MALAYSIA
Johor Darul Ta'zim
2 – 0
63'
Selangor FC
JDT Menang1.42
Seri4.10
Selangor6.50
LIVEENGLISH PREMIER LEAGUE
Arsenal
1 – 1
71'
Man City
Arsenal2.35
Seri3.20
Man City2.80
LIVELA LIGA
Real Madrid
1 – 0
45'
Barcelona
Real Madrid1.85
Seri3.50
Barcelona3.90
LIGA CHAMPIONS UEFA – AKAN DATANG
Bayern Munich
vs
21:00
PSG
Bayern1.95
Seri3.60
PSG3.75
LIGA SUPER MALAYSIA – AKAN DATANG
Kedah FA
vs
20:45
Terengganu FC
Kedah2.10
Seri3.30
Terengganu3.20
BUNDESLIGA – AKAN DATANG
Dortmund
vs
22:30
Leverkusen
Dortmund2.55
Seri3.15
Leverkusen2.60

Kenapa Pertaruhan Bola Sepak di Kawasaki88 Menjadi Pilihan Peminat Malaysia?

Bola sepak bukan sekadar sukan di Malaysia — ia adalah sebahagian daripada jiwa rakyat kita. Dari menyaksikan Harimau Malaya beraksi di stadium hingga bergaduh pendapat tentang keputusan Liga Super Malaysia bersama rakan di warung kopi, minat terhadap bola sepak sudah sebati dalam kehidupan seharian ramai rakyat Malaysia. Kawasaki88 memahami semangat ini sepenuhnya, dan itu sebab platform kami direka khusus untuk memenuhi keperluan peminat bola sepak Malaysia yang mahu menambah sedikit keseronokan dalam menonton perlawanan kegemaran mereka.

Yang membezakan Kawasaki88 daripada platform pertaruhan bola sepak yang lain ialah kedalaman pasaran yang kami tawarkan. Bukan setakat 1X2 biasa — anda boleh bertaruh pada Asian Handicap, Over/Under, jumlah gol yang tepat, siapa yang cetak gol pertama, bilangan sudut, kad kuning, dan banyak lagi. Untuk Liga Super Malaysia khususnya, kami turut menawarkan pasaran khas yang tidak selalu ada di platform antarabangsa lain.

kawasaki88

Liga Super Malaysia — Bangga Sokong Pasukan Tempatan

Kawasaki88 memberikan perhatian serius kepada bola sepak tempatan Malaysia. Liga Super Malaysia adalah liga tertinggi negara, dan perlawanan antara pasukan seperti Johor Darul Ta'zim, Selangor FC, Kedah FA, Terengganu FC, Perak FC dan rakan-rakan semuanya ditawarkan dengan liputan penuh — termasuk pertaruhan langsung (in-play betting) semasa perlawanan sedang berlangsung.

Sebagai pemain tempatan, anda boleh merasakan kegembiraan berganda apabila pasukan kegemaran anda menang dan pada masa yang sama pertaruhan anda juga berjaya. Kawasaki88 mengemas kini odds Liga Super Malaysia secara masa nyata berdasarkan perkembangan dalam perlawanan — jadi anda sentiasa mendapat gambaran terkini tentang situasi sebenar di padang.

EPL, La Liga, Serie A — Liga Terbaik Dunia Dalam Genggaman Anda

Selain liga tempatan, Kawasaki88 juga menawarkan liputan menyeluruh liga-liga bola sepak terkemuka dunia. English Premier League (EPL) adalah liga paling popular di kalangan peminat bola sepak Malaysia, dan Kawasaki88 menawarkan lebih 200 pasaran untuk setiap perlawanan EPL — dari Asian Handicap hingga kepada siapa pemain yang akan menerima kad kuning pertama.

La Liga Sepanyol dengan persaingan sengit antara Real Madrid dan Barcelona, Serie A Itali dengan taktik permainan yang mengasyikkan, Bundesliga Jerman yang dikenali dengan gol-gol berlambak, dan Liga Champions UEFA yang menghadirkan perlawanan antara pasukan terbaik Eropah — semuanya ada di Kawasaki88. Anda tidak perlu ke mana-mana lagi untuk liputan bola sepak yang lengkap.

Dasar Privasi Kawasaki88

Semua maklumat dan transaksi pertaruhan anda dilindungi sepenuhnya. Kawasaki88 tidak berkongsi data anda dengan pihak luar. Baca Dasar Privasi penuh kami.

Keputusan Terkini
LIGA SUPER MALAYSIA
JDT
3 – 1
Tamat
Kedah FA
0 – 0
Tamat
ENGLISH PREMIER LEAGUE
Liverpool
2 – 1
Tamat
Chelsea
1 – 2
Tamat
LA LIGA
Atletico
1 – 1
Tamat
Tips Pertaruhan Bola Sepak
Fahami Asian Handicap

Asian Handicap menghapuskan kemungkinan seri dan memberikan nilai lebih baik berbanding 1X2 biasa untuk perlawanan yang tidak seimbang.

Nilai Over/Under dengan Bijak

Periksa rekod gol pasukan di rumah vs luar. Pasukan yang bermain defensif biasanya sesuai untuk pertaruhan Under.

In-Play Betting — Baca Aliran Perlawanan

Tonton beberapa minit awal sebelum bertaruh in-play. Pasukan yang mendominasi tetapi ketinggalan mungkin peluang yang baik.

Tetapkan Had Pertaruhan

Tentukan jumlah maksimum yang anda sanggup pertaruhkan sebelum menonton mana-mana perlawanan. Patuhi had tersebut.

Permainan Bertanggungjawab

Pertaruhan bola sepak sepatutnya menambah keseronokkan menonton — bukan menjadi bebanan kewangan.

  • Had deposit harian/mingguan
  • Had kerugian automatik
  • Eksklusif diri tersedia
  • 18 tahun ke atas sahaja
Ketahui Lebih Lanjut
Liga & Kejohanan yang Ditawarkan di Kawasaki88
Liputan bola sepak dari Malaysia hingga ke pentas dunia — semuanya dalam satu platform
Liga Super Malaysia
English Premier League
La Liga Sepanyol
Serie A Itali
Bundesliga Jerman
Ligue 1 Perancis
Liga Champions UEFA
Liga Europa UEFA
Piala Dunia FIFA
Piala Asia AFC
Liga Premier Malaysia
Piala FA Malaysia
Eredivisie Belanda
Primeira Liga Portugal
J-League Jepun
K-League Korea
Jenis Pertaruhan Bola Sepak di Kawasaki88
Lebih daripada sekadar meneka pemenang — pelbagai pilihan pasaran untuk setiap selera
1X2 (Menang/Seri/Kalah)
Jenis pertaruhan paling asas. Pilih sama ada pasukan tuan rumah menang, seri, atau pasukan tamu menang. Sesuai untuk pemula.
Asian Handicap
Pasukan yang lebih lemah diberi kelebihan gol. Menghapuskan kemungkinan seri dan memberikan nilai odds yang lebih baik untuk kedua-dua pihak.
Over / Under Gol
Teka sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi (Over) atau kurang daripada (Under) garisan yang ditetapkan, biasanya 2.5 gol.
In-Play Betting (Langsung)
Taruh semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds berubah setiap saat berdasarkan perkembangan di padang — peluang terbaik untuk pembaca perlawanan yang mahir.
Accumulator (Parlay)
Gabungkan dua hingga dua puluh perlawanan dalam satu tiket. Odds berganda dengan setiap pasukan yang ditambah — potensi pulangan yang sangat besar!
Pencetak Gol (Anytime Scorer)
Teka siapa pemain yang akan mencetak gol dalam perlawanan. Pilih Pencetak Gol Pertama, Terakhir atau Bila-Bila Masa untuk odds yang berbeza.
Separuh Masa / Penuh Masa
Teka keputusan separuh masa DAN keputusan penuh masa dalam satu pertaruhan. Odds jauh lebih tinggi tetapi memerlukan ketepatan berganda.
Kad & Sepakan Sudut
Bertaruh pada bilangan kad kuning, kad merah atau jumlah sepakan sudut dalam perlawanan. Pasaran alternatif yang popular untuk pemain berpengalaman.
Pertaruhan Jangka Panjang
Teka juara liga musim ini, pasukan yang layak ke final, atau pencetak gol terbanyak. Komit awal untuk peluang odds yang jauh lebih tinggi.

Memahami Odds Bola Sepak di Kawasaki88

Salah satu perkara yang paling penting untuk difahami sebelum mula bertaruh ialah cara membaca odds. Kawasaki88 menggunakan format odds perpuluhan (Decimal Odds) yang paling mudah difahami. Contohnya, jika odds untuk JDT menang adalah 1.85, itu bermakna untuk setiap RM 10 yang anda pertaruhkan, anda akan menerima RM 18.50 jika JDT menang — termasuk modal pertaruhan anda.

Untuk Accumulator, nilai odds dikira dengan mendarabkan odds setiap perlawanan. Jika anda memilih 4 perlawanan dengan odds 1.85, 2.10, 1.70 dan 2.30, odds gabungan anda ialah: 1.85 × 2.10 × 1.70 × 2.30 = 15.19. Ini bermakna pertaruhan RM 50 boleh menghasilkan pulangan sehingga RM 759.50 jika keempat-empat pasukan menang!

Perlawanan Liga Tuan Rumah Seri Tamu
JDT vs Selangor FC Liga Super MY 1.42 4.10 6.50
Arsenal vs Man City EPL 2.35 3.20 2.80
Real Madrid vs Barcelona La Liga 1.85 3.50 3.90
Bayern Munich vs PSG UCL 1.95 3.60 3.75
Kedah FA vs Terengganu Liga Super MY 2.10 3.30 3.20
Liverpool vs Chelsea EPL 1.75 3.70 4.20

Odds di atas adalah contoh semasa artikel ini ditulis. Odds sebenar berubah-ubah dan dikemas kini secara masa nyata dalam platform Kawasaki88.

kawasaki88

In-Play Betting — Cara Paling Mendebarkan untuk Menonton Bola

In-play betting atau pertaruhan langsung adalah ciri yang mengubah cara ramai pemain Malaysia menikmati perlawanan bola sepak. Bayangkan anda sedang menonton JDT menentang Selangor FC dan kedudukan masih 0–0 pada minit ke-30. Anda melihat JDT mendominasi tetapi belum berjaya jaringkan gol. Dengan in-play betting Kawasaki88, anda boleh memasang pertaruhan pada JDT menang pada odds yang lebih baik berbanding sebelum perlawanan bermula — kerana pasaran belum pasti.

Platform Kawasaki88 mengemas kini odds in-play bola sepak setiap beberapa saat berdasarkan statistik masa nyata — penguasaan bola, percubaan ke gol, kad, kecederaan dan banyak lagi. Ini memberikan anda maklumat yang cukup untuk membuat keputusan pertaruhan yang lebih bijak. Namun ingat, in-play betting memerlukan tumpuan dan disiplin — jangan biarkan emosi menguasai keputusan anda.

Pemenang Terkini
Tahniah kepada semua pemenang!
Shahrul R***
Accumulator EPL 5 pasukan
+RM 4,800
Faizal N***
JDT vs Selangor – Asian HDP
+RM 7,200
Hazwan A***
Accumulator La Liga 5 pasukan
+RM 12,500
Rosnah K***
Arsenal vs Man City – Over 2.5
+RM 2,100
Syamsul B***
Real Madrid – Separuh Masa/Penuh
+RM 6,300
Norziana F***
Bayern – Juara Bundesliga
+RM 9,800
Iqbal M***
Kedah FA vs Terengganu
+RM 1,950
Hairulnizam S***
UCL – Liverpool Pencetak Gol
+RM 5,400
Shahrul R***
Accumulator EPL 5 pasukan
+RM 4,800
Faizal N***
JDT vs Selangor – Asian HDP
+RM 7,200
Hazwan A***
Accumulator La Liga 5 pasukan
+RM 12,500
Rosnah K***
Arsenal vs Man City – Over 2.5
+RM 2,100
Syamsul B***
Real Madrid – Separuh Masa/Penuh
+RM 6,300
Norziana F***
Bayern – Juara Bundesliga
+RM 9,800
Iqbal M***
Kedah FA vs Terengganu
+RM 1,950
Hairulnizam S***
UCL – Liverpool Pencetak Gol
+RM 5,400
Statistik Bola Sepak Kawasaki88
0
Perlawanan/Hari
0
Liga Tersedia
0
Pasaran/Perlawanan
24/7
In-Play Betting
Cara Taruh Bola Sepak di Kawasaki88
Dari daftar hingga pertaruhan pertama — kurang daripada 5 minit
1
Daftar Akaun Kawasaki88

Klik "Daftar", isi nama pengguna, kata laluan dan nombor telefon. Pengesahan selesai dalam kurang 2 minit.

2
Deposit Menggunakan Dompet Digital

Gunakan Touch 'n Go, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow atau FPX. Minimum RM 10 dan bonus selamat datang 150% terus dikreditkan.

3
Pilih Perlawanan Bola Sepak

Masuk ke bahagian Bola Sepak, pilih liga dan perlawanan yang diminati. Semak keputusan masa nyata dan odds terkini.

4
Pilih Jenis Pertaruhan

Klik pada odds yang dikehendaki — 1X2, Asian Handicap, Over/Under atau mana-mana pasaran. Ia akan masuk ke slip pertaruhan anda.

5
Masukkan Jumlah & Sahkan

Taip jumlah yang ingin dipertaruhkan, semak pulangan potensi, kemudian klik "Sahkan Pertaruhan". Mudah!

6
Tonton Perlawanan & Kutip Menang

Kemenangan dikreditkan serta-merta selepas keputusan rasmi. Tarik ke Touch 'n Go atau bank dalam masa 15–30 minit.

kawasaki88
Kaedah Deposit yang Diterima
Touch 'n Go GrabPay Boost ShopeePay DuitNow FPX Maybank2u CIMB Clicks
Kelebihan Taruh Bola Sepak di Kawasaki88
Platform yang dibangunkan khas untuk keperluan peminat bola sepak Malaysia
Odds Masa Nyata

Odds bola sepak dikemas kini setiap saat berdasarkan perkembangan terkini perlawanan dan pergerakan pasaran global.

Pengeluaran 15–30 Minit

Kemenangan bola sepak anda diproses dan dihantar ke dompet atau bank dalam masa yang sangat singkat.

Aplikasi Mudah Alih

Taruh bola sepak dari mana-mana sahaja melalui aplikasi Android/iOS atau pelayar web mudah alih Kawasaki88.

Streaming Langsung

Tonton sebahagian perlawanan secara langsung terus dalam platform Kawasaki88 semasa anda bertaruh in-play.

Liputan Liga Super Malaysia

Pasaran bola sepak tempatan yang lengkap — Liga Super, Liga Premier dan Piala FA Malaysia semuanya ada di sini.

Accumulator Pelbagai Perlawanan

Bina Accumulator sehingga 20 perlawanan serentak untuk mengubah pertaruhan kecil menjadi kemenangan besar.

Statistik & Analisis Pasukan

Akses rekod terkini, head-to-head, statistik gol dan lain-lain dalam platform untuk membantu keputusan pertaruhan anda.

Sokongan 24/7

Pasukan Kawasaki88 sedia membantu dalam Bahasa Malaysia setiap masa melalui live chat dan WhatsApp.

Soalan Lazim – Bola Sepak Kawasaki88
Semua yang anda perlu tahu tentang pertaruhan bola sepak sebelum bermula

Kawasaki88 menawarkan lebih 35 liga dan kejohanan bola sepak termasuk Liga Super Malaysia, Liga Premier Malaysia, Piala FA Malaysia, English Premier League (EPL), La Liga Sepanyol, Serie A Itali, Bundesliga Jerman, Ligue 1 Perancis, Liga Champions UEFA, Liga Europa UEFA, Piala Dunia FIFA, Piala Asia AFC dan banyak lagi. Liga Super Malaysia mendapat liputan istimewa dengan pasaran yang lebih mendalam untuk peminat bola tempatan.

1X2 adalah pertaruhan mudah — anda pilih sama ada pasukan tuan rumah menang, seri atau pasukan tamu menang. Asian Handicap pula memberi kelebihan atau halangan gol kepada pasukan berdasarkan perbezaan kekuatan mereka, dan menghapuskan kemungkinan seri. Contohnya, jika JDT diberi handicap -1.5, mereka perlu menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol untuk pertaruhan anda menang. Asian Handicap biasanya memberikan odds yang lebih baik dan pilihan yang lebih adil untuk kedua-dua pasukan.

Ya! In-play betting atau pertaruhan langsung adalah salah satu ciri utama platform bola sepak Kawasaki88. Anda boleh memasang pertaruhan semasa perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang dikemas kini setiap beberapa saat berdasarkan perkembangan di padang. Pasaran in-play yang tersedia termasuk 1X2, Asian Handicap, Over/Under, Pencetak Gol Seterusnya dan pelbagai lagi. Ciri ini tersedia untuk majoriti perlawanan bola sepak yang ditawarkan di platform kami.

Kawasaki88 menyokong semua kaedah pembayaran utama Malaysia. Anda boleh deposit menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow dan FPX melalui Maybank2u atau CIMB Clicks. Deposit minimum adalah RM 10 sahaja dan kredit masuk ke akaun dalam beberapa saat. Pemain baru layak mendapat bonus selamat datang 150% sehingga RM 600 pada deposit pertama mereka, yang boleh digunakan terus untuk pertaruhan bola sepak.

Jika sesebuah perlawanan ditangguhkan atau dibatalkan sebelum mencapai masa yang ditetapkan (biasanya 90 minit), pertaruhan anda akan dikembalikan sepenuhnya ke baki akaun anda. Kawasaki88 mengikuti peraturan standard industri pertaruhan sukan antarabangsa dalam hal ini. Jika anda mempunyai pertaruhan dalam sebuah Accumulator dan salah satu perlawanan dibatalkan, perlawanan tersebut biasanya dikeluarkan daripada tiket dan odds dikira semula berdasarkan perlawanan yang selebihnya.
Jaminan Kawasaki88
Berlesen
SSL 256-bit
Selamat
24/7 Support
Bayar Cepat
Mudah Alih

Permainan Bertanggungjawab

Kawasaki88 memastikan pertaruhan bola sepak kekal sebagai hiburan yang menyeronokkan, bukan bebanan. Kami menyediakan pelbagai alat kawalan diri.

Had Deposit
Tetapkan had deposit harian atau mingguan anda sendiri.
Eksklusif Diri
Sekat akaun anda sendiri jika perlu berehat dari pertaruhan.

Bantuan percuma: AADK Malaysia 1800-88-1028

Maklumat Lanjut
English